آموزش عشق بازی و تحریک همسر

نوشته شده برای at 8:06 ب.ظ
317 0

بسیار مهم است که هر شخصی در زندگی زناشویی اش آموزش های لازم را در مورد نحوه تحریک همسر ببیند و یاد بگیرد همسرش را تحریک کند زیرا این امر در کیفیت رابطه جنسی و تحکیم خانواده بسیار مهم است. یادگیری نحوه تحریک برای زوج های جوان و کسانی که چند سال از زندگی مشترک شان گذشته است بسیار مفید می باشد. زیرا پس از گذشت مدت زمانی از زندگی مشترک، هیجان رابطه جنسی کاهش می یابد.

بسیاری از مشکلاتی که زوجین درگیر آن هستند مانند طلاق عاطفی، جدایی و روابط فرا زناشویی یا خیانت به خاطر عدم آگاهی از نحوه ارضا کردن نیازهای جنسی همسر می باشد. توجه داشته باشید که رابطه جنسی تنها به دخول مربوط نمی شود بلکه توجه به مسائلی مانند عشق بازی و آگاهی از نحوه تحریک نقاط حساس بدن شریک زندگی تان از اهمیت بسیاری برخوردار است.

آناتومی هر شخص فرق دارد و به همین دلیل باید بدن همسرتان را به خوبی بشناسید تا بتوانید کیفیت رابطه جنسی را افزایش دهید در این خصوص کمک گرفتن از مشاوره جنسی می تواند مفید باشد و امکان شناخت بیشتر را برای شما فراهم کند.

آموزش عشق بازی و تحریک همسر

نقش تنوع در رابطه جنسی و تحریک همسر

یکی از دلایلی که باعث می شود که مردان حس تنوع طلبی بیشتری نسبت به زنان داشته باشد عموما به این دلیل است که برای مردان بیش تر از زنان، تغییر رفتار جنسی محسوس و خوش آیند می باشد. برای تحریک همسرتان باید به تنوع در رابطه جنسی توجه کنید زیرا این موضوع از اهمیت بسیاری برخوردار است.

هم چنین هر زنی رفتارهای جنسی خاص خود را دارد. یکی از بهترین مواقع در رابطه جنسی برای مردان در لحظه ارضا شدن، حالات چهره همسرش و هم چنین تن صدای او می باشد و این حالات در زنان متفاوت می باشد.

سعی کنید هر از گاهی مکان رابطه جنسی تان را تغییر دهید در صورتی که بتوانید رفتارهای جنسی خودتان را تغییر دهید برای همسرتان مثل این خواهد بود که شریک جنسی جدیدی را یافته است. تنوع دادن به رابطه جنسی بسیار اهمیت دارد و تا حد زیادی به خاطر رفتارهای جنسی متنوع در نظر مردتان جذاب می شوید.

پس سعی کنید پوزیشن های متفاوتی را یاد بگیرید. زیرا داشتن یک نوع رفتار جنسی تکراری برابر است با یکنواخت شدن رابطه جنسی شما که این مسئله مشکلات بسیاری برای شما در زندگی مشترک به همراه خواهد داشت.

نقش مخرب تظاهر کردن در کیفیت رابطه جنسی

یکی از اشتباهاتی که زنان در حین رابطه جنسی انجام می دهند، تظاهر کردن آن ها به لذت بردن از برقراری رابطه جنسی می باشد، توجه داشته باشید که مردان این مسئله را به خوبی متوجه می شوند. در صورتی که رابطه جنسی مصنوعی داشته باشید این امر باعث می شود تا روابط زناشویی تان سرد شود. رضایت در زمان برقراری رابطه جنسی بین زوجین باید دو طرفه باشد.

همچنین توجه داشته باشید که آشنایی با بدن زنان و نقاط تحریک آمیز مردان در عشق بازی با همسر بسیار مهم می باشد و باعث این رابطه جنسی آتشین می شود. زوجین در دورانی که با یکدیگر زندگی می کنند باید علایق، فانتزی جنسی و نقاط حساس بدن همسرشان را را بشناسند و یاد بگیرند که چطور می توان قبل از شروع یک رابطه جنسی همسرشان را به هیجان بیاورند. این امر بر روی رابطه جنسی آن ها اثر می گذارد و کیفیت رابطه را افزایش می دهد.

تاثیر نحوه پوشش و ظاهر افراد در تحریک همسر

آراستگی و مرتب بودن زن و مرد در صمیمیت زناشویی بین زوجین بسیار تاثیر گذار بوده و اهمیت دارد. هم چنین در این خصوص اگر زوجین از عطر مخصوص استفاده کنند بر روی تحریک همسر بسیار موثر است. سعی کنید بر روی علایق همسرتان حساس باشید و همیشه آراسته و مرتب در کنار همسرتان حضور داشته باشید.

عدم رسیدگی به ظاهر از عواملی است که باعث سرد شدن همسر و کاهش میل جنسی می شود. برای تحریک همسر و انجام رابطه جنسی بهتر است زنان از لباس های تنگ، نیمه برهنه و آرایش با رنگ های تحریک کننده استفاده کنند. این امر باعث جذاب شدن اندام شما برای همسرتان می شود. هم چنین سعی کنید از لباس های پوشیده ای که برجستگی اندام شما را به خوبی نمایان می کند برای تحریک همسرتان استفاده کنید.

تاثیر حرف های عاشقانه و عشق بازی در تحریک همسر

احساسات و شرایط روانی افراد بر روی رابطه جنسی تاثیر می گذارد و یکی از مهم ترین عوامل برای تحریک همسر می باشد. برای تحریک و عشق بازی نقش حرف های عاشقانه را نباید نادیده گرفت زیرا بر روی کیفیت رابطه جنسی اثر می گذارد. به همین دلیل قبل از شروع رابطه جنسی سعی کنید، با حرف های عاشقانه ای که می زنید به همسرتان آرامش دهید هم چنین لمس و نوازش های با حوصله و عشق بازی با همسرتان قبل از شروع رابطه می تواند بر روی کیفیت رابطه جنسی تان اثر بگذارد و باعث تحریک همسرتان شود. سعی کنید حرف های عاشقانه را چاشنی رابطه جنسی خود نمایید.

یکی از مواردی که باعث تحریک جنسی زنان می شود احترام و محبت خارج از بستر هم خوابگی می باشد، رابطه جنسی برای زنان بیش تر از آن که جنبه فیزیکی داشته باشد مربوط به نیازهای عاطفی و روانی می باشد.

در صورتی که مرد در طول روز و خارج از بیشتر با همسرش رابطه عاشقانه و محبت آمیزی نداشته باشد و به او ابراز عشق و علاقه نکند نمی تواند در زمان رابطه زناشویی انتظار معجزه داشته باشد. زیرا محبت و عشق ورزی قبل از رابطه برای زنان بسیار مهم می باشد و مردان باید این واقعیت را بپذیرند تا بتوانند ذهن زنان را قبل از جسم شان ارضا نمایند.

کلام آخر

در رابطه زناشویی و در طول زندگی باید به این نکته توجه داشته باشید که تمامی رفتارهای شما بر روی تحریک همسرتان موثر می باشد. برای این که رابطه جنسی با کیفیت و لذت بخشی داشته باشید باید سعی کنید یکدیگر را تحریک کنید.

اگر چه ممکن است شما با امتحان تکنیک های مختلف باز هم در این زمینه با مشکل مواجه شده باشد و به خوبی نتوانید همسرتان را تحریک کنید، در این خصوص باید از مشاوره جنسی کمک بگیرید تا شما را در این خصوص راهنمایی کند و بتوانید مشکلات ناشی از عدم تفاهم جنسی با همسرتان را حل کنید.

مرکز مشاوره ستاره ایرانیان

روابط جنسی و زناشویی بخش مهمی از رابطه میان زن و شوهر می باشد، در صورتی که زوجین در رابطه زناشویی خود به مشکل خورند و یا کیفیت رابطه زناشویی آن ها آن طور که می خواهند نباشد، صمیمیت بین زوجین به مرور زمان رو به سردی می رود در این شرایط زوجین باید برای درمان اختلالات جنسی و افزایش کیفیت رابطه جنسی شان از افراد متخصص کمک بگیرند.

اما برخی از افراد به خاطر کمبود وقت یا مسائل اقتصادی ممکن است چشم خود را بر روی نیازهای خود ببندند و از مشاوره گرفتن پشیمان شوند، در این راستا مرکز مشاوره ستاره ایرانیان از کادری مجرب و متخصص تشکیل شده است که به صورت تلفنی و حضوری خدماتی را ارائه می دهند.

افرادی که به دلیل کمبود وقت نمی توانند به مشاوره حضوری مراجعه کنند می توانند از مشاوره تلفنی استفاده کنند تا هزینه کمتری را دریافت نمایند و درگیر مسائلی مانند رفت و آمد و معطلی نشوند. مشاوره تلفنی بسیار با کیفیت است و به هیچ عنوان کیفیت آن پایین نمی آید و فرد می تواند کل فرایند درمان را به صورت تلفنی پیش ببرد. متخصصان مرکز مشاوره ستاره ایرانیان در زمینه حل مسائل و مشکلات یاری تان می کنند.

سوالات متداول

شناخت بدن همسر چگونه می تواند در تحریک او نقش داشته باشد؟

شما باید علایق جنسی، فانتزی ها و رفتارهای مورد علاقه همسرتان را بشناسید و هم چنین اطلاعات خود را در این خصوص افزایش دهید تا بتوانید با شناخت نقاط تحریک آمیز و تغییرات جسمانی به تحریک بیشتر او کمک کنید.

آیا ماساژ دادن می تواند در تحریک همسر موثر باشد؟

بله. ماساژ دادن یکی از روش های تحریک همسر می باشد زیرا نشان دهنده عشق شما به همسرتان می باشد. ماساژ دادن بدن همسر بسیار مهم است و با ماساژ دادن نقاط حساس بدن همسرتان می توانید او را برای رابطه آماده کنید.  هم چنین توجه داشته باشید که ماساژ باعث کاهش استرس می شود و با افزایش جریان خون در بدن به برانگیختگی جنسی کمک می کند.

منبع : آموزش عشق بازی و تحریک همسر 

بازنشر(Cite this article as):
دکتر ندا. تاپ نیوز: آموزش عشق بازی و تحریک همسر. آخرین ویرایش: مارس 7, 2022. https://psychology.e-teb.com/?post_type=post&p=8735

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *