بعضی از مردان هستند که هدف آن ها برای برقراری رابطه فقط رابطه جنسی می باشد، در حقیقت آن ها زن را به عنوان یک ابزار جنسی در نظر می گیرند اما پسری که رابطه می خواهد به سرعت خودشان را لو می دهند، در این مقاله راه های شناسایی این مردان آورده شده است.

اگر با مردی وارد رابطه عاشقانه شده و متوجه شدید که تمام توجه او به شماست، دوست دارد تمام وقتش را با شما بگذراند، برای آینده رابطه شما برنامه ریزی کرده و در کنار شما بودن را دوست دارد و شما هم با او احساس آرامش می کنید و بهترین لحظات را در کنار او سپری می کنید، به شما تبریک می گوییم احتمالا شما نیمه گمشده تان را پیدا کرده اید.

اما همه خانم هایی که وارد رابطه می شوند شانس تجربه کردن بسیاری از احساسات فوق العاده را در کنار مرد مورد علاقه شان ندارند و ممکن است رفتارهای عجیب و غریبی از نامزدشان ببینند.

آیا شما هم رفتارهای عجیب و غریبی از نامزدتان می بینید و به دوست داشتن و آینده رابطه شک دارید؟

برای این که مردان را بشناسید باید علائم رفتاری آن ها را بدانید و نسبت به این نشانه ها هوشیار باشید.

در این مقاله 11 نشانه از مردانی که برای مقاصد جنسی با زنان ارتباط برقرار می کنند را بیان می کنیم، بنابراین این مقاله را از دست ندهید.

11 نشانه مردی که در رابطه دوستی فقط دنبال رابطه جنسی است

بعضی از مردان فقط برای برقراری رابطه جنسی با زنان ارتباط برقرار می کنند و روابط شان فقط به خاطر رابطه جنسی ادامه می یابد و زمانی که زن به درخواست جنسی آن ها جواب رد دهد، آن زن را رها می کنند و برای ارضای نیاز جنسی شان به سراغ طعمه بعدی می روند.

آن ها بعد از پایان دادن به رابطه حتی یک تماس تلفنی برقرار نمی کنند و رابطه دوستی را پایان می یابد.

برقرار کردن رابطه ای که کاملا یک طرفه است یک سرمایه گذاری اشتباه و موضوعی ناراحت کننده می باشد در این صورت شما باید در رابطه تان تجدید نظر کنید حتی ممکن است شکست عشقی بخورید.

اما شما باید برای خود و بدن تان احترام قائل باشید و سعی کنید قوی باشید و به نامزدتان اجازه ندهید تا از شما سو استفاده جنسی کند. بنابراین با وجود تمام سختی ها او را رها کنید زیرا این شخص برای آینده شما مناسب نمی باشد.

شما باید با فردی در ارتباط باشید که شما را به خاطر خودتان دوست داشته باشد نه به خاطر برقراری رابطه جنسی و بر طرف کردن نیاز های جنسی اش.

نشانه های زیر را با دقت مطالعه کنید تا متوجه شوید که آیا در رابطه درستی قرار دارید یا خیر.

نشانه اول: لمس کردن زیاد بدنتان در هر موقعیتی

اگر نامزد شما در هر موقعیتی حتی در مکان های نامناسب بدن شما را لمس می کند این رفتار را به عنوان یک نشانه در نظر بگیرید.

ممکن است او در حرف هایش بگوید که” من نمی توانم دستم را از تو دور کنم”،  اما باور کنید که او با احساستان بازی می کند و دارد شما را فریب می دهد.

این نکته را در نظر بگیرید مردانی که شما را دوست دارند و در مورد شما جدی هستند، ابتدا سعی می کنند نیاز های عاطفی شما را برطرف کنند.

نشانه دوم: ادغام تمام مکالمات با موضوعات جنسی

اگر بیشتر مکالماتی که با او دارید در مورد رابطه جنسی می باشد مطمئن باشید او وقتی شما را می بیند فقط به رابطه جنسی فکر می کند.

یک بار در صحبت هایتان بحث را به یک موضوع غیر جنسی ربط دهید، اگر متوجه شدید که باز هم سعی دارد موضوع را به سمت رابطه جنسی منحرف کند در این صورت بدانید تنها چیزی که برای او مهم می باشد بدنتان است نه افکارتان.

نشانه سوم: تعریفات منحصرا ظاهری

در بعضی از مواقع ممکن است نامزدتان بگوید “بدن عالی ای داری” یا “بسیار جذاب به نظر می رسی”  

این جملات هیچ ایرادی ندارد، اما اگر تعریفات او تنها در همین زمینه باشد در این صورت بسیار واضح است که او از نظر جنسی مجذوب شما شده است و تنها چیزی که برای او مهم می باشد، ظاهرتان است.

11نشانه مردانی که در رابطه  فقط دنبال رابطه جنسی هستند

نشانه چهارم : بی‌علاقگی نسبت به زندگی شخصیتان

اگر هنگامی که با نامزدتان در مورد مسائل روزانه و اتفاقاتی که برای شما افتاده است صحبت می کنید او به جای این که به صحبت های شما گوش دهد و دلداری تان دهد، با بی حوصلگی می خواهد که به این مکالمه اتمام بخشد، در این صورت شما باید نسبت به انتخابتان تجدید نظر کنید.

به یاد داشته باشید که پسری که دوستتان دارد بیشتر می خواهد در مورد مسائل زندگی و اتفاقاتی که در زندگی شخصی شما می افتد، بداند. تا شما را بهتر بشناسد و اطلاعات بیشتری را کسب کند تا بتواند خود واقعی شما را به خوبی بشناسد و نه خود برهنه تان را.

در این صورت برای این که توجه او را به خودتان جلب کنید مجبور نیستید لباس خود را در بیاورید و خود برهنه تان را به او نشان دهید.

نشانه پنجم: عدم ملاقات با دوستانش

اگر با پسری در ارتباط هستید که دوست ندارد شما دوستان او را ملاقات کنید، احتمالا به این دلیل است که دوستانش از وجود شما خبر ندارند و نامزدتان ترجیح می دهد که باخبر نشوند که با او در ارتباط هستید.

شما باید روی این مسئله حساس باشید و آن را به عنوان یکی از نشانه های خیانت در نظر بگیرید، زیرا چنین پسرانی دوست ندارند با شما دیده شوند چون ممکن است لو بروند.

هنگامی که با یک پسر رابطه دوستی دارید، از او بخواهید که شما را در جمع دوستان و آشنایانش ببرد و اگر بهانه هایی برای دور نگه داشتن شما از آن ها بیان کرد، شما پافشاری کنید و سعی کنید در این جمع ها باشید زیرا از طریق دوستانش می توانید اطلاعات مهمی در مورد شخصیت او به دست آورید.

نشانه ششم : بی علاقگی به هر فعالیتی به جز رابطه جنسی

در ارتباط دوستی ممکن است زمانی که می خواهید فیلم تماشا کنید و یا در مورد چیزی صحبت کنید، نامزدتان شروع به خمیازه کشیدن کند که مثلا خوابش می آید اما زمانی که به اتاق خواب می رود؛ انرژی زیادی داشته باشد زیرا به رابطه جنسی فکر می کند.

این افراد سعی می کنند که تمام ملاقات هایی که با شما برقرار می کنند در خانه باشد و اگر از آن ها بخواهید که به سینما یا پارک بروید، آنگاه می گویند که کار دارم و از شما دوری می کنند، و در این هنگام به اندازه یک مدیر عامل شرکت کار بر سر آن ها ریخته است و حتی وقت سر خاراندن ندارد.

برای این شخص اهمیت ندارد که شما دوست دارید مقداری از وقت خود را با او به تفریح و سینما بروید، فیلم ببینید، غذا بخورید یا هر فعالیت دیگری در کنار او انجام دهید. آن فرد فقط به یک دلیل در کنار شماست و از بودن در کنار شما لذت می برد که آن هم برقراری رابطه جنسی و ارضای نیاز جنسی می باشد.

نشانه هفتم: با هم “می خوابید” اما هرگز” با هم نمی خوابید”

زمانی که می خواهد با شما رابطه جنسی برقرار کند از تمام جملات شیرین و عاشقانه استفاده می کند تا بتواند شما را در رختخواب در کنار خود داشته باشد اما بعد از این که رابطه جنسی را انجام داد همه چیز تغییر می کند.

در این صورت او می خواهد در کنار شما نباشد زیرا نیازش رفع شده و به همین دلیل دنبال بهانه گیری برای رفتن است و یا دروغ هایی می گوید که شما را از خانه بیرون کند.

این رفتار برای کسی که هدف او فقط نیاز جنسی است کاملا طبیعی می باشد، او دوست ندارد خارج از رابطه جنسی با شما در ارتباط باشد و برایتان وقت بگذراند.

نشانه هشتم : عدم تلاش برای حفظ رابطه

رابطه دوستی دارای فراز و نشیب هایی می باشد و هر دو طرف باید برای حفظ رابطه تلاش کنند تا بتوانند رابطه موفقی داشته باشند، اگر فقط شما برای خوشبخت نگه داشتن او کارهایی را انجام می دهد و او هیچ عکس العملی نشان نمی دهد نسبت به ادامه این رابطه حساس باشید.

زیرا او هم باید تلاش کند تا خوشبخت و خوشحال باشید، اگر از سمت او تلاشی نمی بینید و مجبور هستید به تنهایی رابطه خود را ادامه دهید بهتر است به رابطه خود شک کنید.

آیا نامزد شما فقط زمانی که رابطه جنسی برقرار می کند با شما خوب است و بعد از آن نمی خواهد برای رابطه تان هزینه ای بکند؟ آیا احساس می کنید که برای رابطه شما ارزشی قائل نیست؟

نشانه نهم : عصبانی شدن به خاطر شنیدن پاسخ منفی

در این شرایط نامزدتان تنها زمانی با شما ارتباط برقرار می کند رابطه جنسی می خواهد، و اگر شما به او پاسخ منفی دهید عصبانی می شود و سعی می کند که شما را اذیت کند زیرا فکر می کند، اصرار برای راضی کردن شما فقط اتلاف وقت می باشد و از بهانه مختلف استفاده می کند.

 در این صورت شما به برقراری رابطه جنسی راضی می شوید چون فقط با برقراری رابطه در کنار او هستید.

نشانه دهم : بیان این که نمی خواهد هیچ چیز جدی شود

هنگامی که با یک پسر در ارتباط هستید و او می گوید هیچ چیز جدی از رابطه نمی خواهد باید حرفش را باور کنید و بدانید که او هیچ تغییری نخواهد کرد.

اما خانم ها می گویند که “من می توانم او را تغییر دهم “یا “زمانی که من را به خوبی بشناسد به من علاقه مند خواهد شد و با یکدیگر ازدواج می کنیم” اما با این افکار خودتان را گول نزنید و فریب ندهید و در این مورد منطقی فکر کند، زیرا تغییری در او ایجاد نخواهد شد.

با این حال او با صراحت تمام تصمیمش را برای ادامه رابطه به شما گفته است و فقط از شما در خواست رابطه جنسی کرده و هیچ برنامه ای برای آینده اش ندارد، در این هنگام برای شما سوال پیش می آید که چه پاسخی به او بدهید؟

توصیه ما به شما این است که به خواسته او احترام بگذارید و تصمیم بگیرید که آیا می خواهید در چنین رابطه ای باشید یا ترجیح می دهید که رابطه خود پایان دهید و با او در ارتباط نباشید، به یاد داشته باشید که شما لیاقت یک رابطه دو طرفه را دارید و نباید خودتان را از لذت آن محروم کنید.

کلام آخر

مطمئن شوید که هنگامی که یک رابطه جدی و به قصد ازدواج صورت گیرد پسر فقط دنبال رابطه جنسی نیست.

برای این منظور باید علائم رفتاری این مردان که تنها دنبال رابطه جنسی هستند را در نظر بگیرید و به خاطر داشته باشید که توجه نکردن و نادیده گرفتن این علائم ممکن است خسارت های جبران ناپذیری برای زندگی شما به وجود آورد.

بسیاری از زنان هنگامی که درگیر این روابط می شوند خودشان را متقاعد می کنند که او سرانجام عاشق من می شود، اما این فکر و خیال بسیار اشتباه می باشد.

اگر در روابطی که دارید نامزدتان فقط به دنبال رابطه جنسی است باید با خودتان رو راست باشید و خود را از ارتباط جنسی با مردی که فقط به دنبال رابطه جنسی و رفع نیاز جنسی می باشد، رها کنید.

سوالات متداول

  • آیا تعریف کردن مرد از ظاهر زن می تواند نشانه بدی باشد؟

بله، اگر مرد تنها از خصوصیات ظاهری زن تعریف کند ممکن است تنها جذابیت زن برای او مهم باشد و هدف او تنها برقراری رابطه جنسی باشد، که درباره این موضوع به طور کامل توضیحاتی در مقاله بیان شده است.

  • نشانه های مردانی که از رابطه شان فقط رابطه جنسی  می خواهند چیست؟

این مردان 10نشانه دارند که در این مقاله به طور کامل توضیحاتی در این خصوص بیان شده است. این نشانه ها عبارت اند از لمس کردن زیاد بدن، مکالمات جنسی، تعریف منحصرا ظاهری و غیره

  • آیا می توان مردی که نمی خواهد رابطه جدی داشته باشد را تغییر داد؟

خیر این فکر و تصور اشتباهی است که بسیاری از زنان درگیر آن می شوند در متن مقاله توضیحات کاملی در این خصوص بیان شده است.

منبع : 11 نشانه مردانی که فقط دنبال رابطه جنسی هستند