22 کارهای عاشقانه دوران نامزدی

نوشته شده برای at 10:59 ب.ظ
195 0

دوران نامزدی یکی از مهم ترین و عاشقانه ترین بخش های زندگی مشترک می باشد بنابراین انجام کارهای عاشقانه دوران نامزدی می تواند این دوران را برای شما خاص و خاطره انگیز کند.

لازم نیست منتظر یک موقعیت خاص مانند روز ولنتاین یا سالگرد خود باشید تا به همسرتان نشان دهید که چقدر دوستش دارید. هر روز روز خوبی است تا به او نشان دهید که چقدر به او اهمیت می دهید و از او قدردانی می کنید! چند وقت یک بار کمی وقت بگذارید تا به همسرتان یادآوری کنید که چقدر برای شما اهمیت دارد، این کار می تواند به عشق شما کمک کند تا در طول زمان عمیق تر شود، که به شما کمک می کند رابطه شما محکم، محبت آمیز و هیجان انگیز باقی بماند.

ایده های زیر برای ایجاد کارهای عاشقانه دوران نامزدی می تواند به شما کمک کند بنابراین خواندن این مقاله را از دست ندهید:

شیطنت های دوران نامزدی

1.یادداشت های عاشقانه

در مکان های مختلف خانه یادداشت هایی بگذارید تا همسرتان با دیدن آن ها هیجان زده شود. این کار باعث هیجان رابطه شما می شود.

2. برنامه ریزی کنید

برای انجام کارهای رمانتیک و عاشقانه برنامه ریزی کنید و به خاطر داشته باشید که برنامه ریزی به شما کمک می کند برای این اتفاقات آماده باشید. رستوران مورد علاقه همسرتان را برای یک روز رزرو کنید، می توانید برخی از روزها می توانید به طور ناگهانی به دنبال او بروید یا برای او بدون برنامه ریزی گل بخرید تا او را سوپرایز کنید.

3. کارهای هیجان انگیز یا ترسناک انجام دهید

اگر هردوی شما به دنبال هیجان و چیزهای ترسناک می گردید می توانید به اتاق فرار، فیلم های ترسناک و شهربازی بروید. البته بهتراست که درباره آن با یکدیگر مشورت کنید تا هردو سلیقه مشترکی در این مورد داشته باشید.

22 کارهای عاشقانه دوران نامزدی

4. علاقه خود را به طور شفاهی نشان دهید

بسیاری از افراد تلاش می کنند علاقه خود را بیش تر با کارهای خود نشان دهند. اما ابراز علاقه شفاهی نیز اهمیت زیادی دارد، البته نباید در این امر زیاده روی کنید. زیاده روی همیشه باعث می شود ارزش کار از بین برود بنابراین همیشه حد اعتدال را در رابطه خود نگه دارید.

5. به هم پیام دهید| شیطنت های دوران نامزدی

گاهی اوقات در طول روز بهم پیام دهید، اگر مشغول به کار هستید تنها کافی است پیامی عاشقانه بهم ارسال کنید تا به یکدیگر نشان دهید که به یاد هم هستید. سعی کنید در این پیام ها از یکدیگر نیز تعریف بکنید.

6. صداقت داشته باشید

یکی از مهم ترین و اساسی ترین نکات رابطه صداقت است، رابطه ای که صداقت نداشته باشد دوامی پیدا نمی کند بنابراین حتما در رابطه خود صداقت داشته باشید و فراموش نکنید که رابطه خود را به دروغ آلوده نکنید.

7. هدیه دادن

هدیه نشانه محبت و احترام به یکدیگر است. وقتی چیزی را به شریک زندگی خود هدیه می دهید، به خصوص در در دوره نامزدی، احساس خاص بودن را به او منتقل می کنید. هر زمان که می‌خواهید برای شریک زندگی‌تان چیزی بخرید، به خواسته های او فکر کنید این به شما اجازه می‌دهد تا درباره علاقه‌های او بیش تر فکر کنید.

8. با عکس های خود یک آلبوم درست کنید

اگر وقت کافی دارید می توانید با عکس های خود آلبوم درست کنید و آن را به روش های مختلف تزئین کنید. این کار به همسرتان نشان می دهد که چقدر به رابطه خود اهمیت می دهید و برای آن تلاش می کنید.

9. لیستی مشترک از کارهایی که می خواهید در آینده انجام دهید

فراهم کردن لیستی از کارهایی که می خواهید در کنار هم انجام دهید می تواند به شما کمک کند تا برنامه هدفمندی برای فعالیت های خود پیدا کنید.

10. برای یکدیگر اشپزی کنید

اگر شرایطش را دارید برای یک دیگر آشپزی کنید، این کار بسیار عاشقانه می باشد و باعث می شود کنار یکدیگر روز خوبی را سپری کنید.

شیطنت های دخترانه در دوران نامزدی

11. اولین قرار خود را بازسازی کنید

معمولا اولین قرارهای عاشقانه بسیار دلچسب و خاطره انگیز هستند، نگاه کردن های همراه با خجالت و خاطرات شیرین می تواند باعث شود که رابطه شما دوباره به دوران اوج خود باز گردد.

12. سفر یک روزه| شیطنت های دخترانه در دوران نامزدی

می توانید به عنوان یک سفر کوتاه به شهرهای اطراف محل زندگی خود بروید و سعی کنید وقتی را تنهایی بگذرانید و قدر دوران نامزدی را بدانید.

13. سرگرمی های جدید

سعی کنید با امتحان کردن سرگرمی های جدید مثل بانجی جامپینگ، کلاس های متفاوت یا کوهنوردی را امتحان کنید، در مورد این سرگرمی ها باید با یکدیگر به نتیجه مشترک برسید بنابراین سعی نکنید که یک طرفه تصمیم گیری کنید.

14. یک تعطیلات رویایی را برنامه ریزی کنید

اگر عید یا تعطیلات خاصی را پیش رو دارید برای آن برنامه ریزی کنید و جزئیات آن را هم مشخص کنید این کار باعث می شود که بتوانید کنار یکدیگر روزهای خوشی را سپری کنید.

15. غروب آفتاب را تماشا کنید.

برای تماشای غروب خورشید، چه در کنار دریا و چه در بالای تپه، یک مکان زیبا پیدا کنید. به رنگ های آسمان با هم نگاه کنید و به آرامی تماشا کنید که خورشید در زیر افق قرار می گیرد.

16.  در باغ گیاه شناسی قدم بزنید.

باغ های گیاه شناسی زیبا و با طراوت هستند. در یکی از آن ها قدم بزنید و از زیبایی های طبیعت در محیطی با طراحی منحصر به فرد لذت ببرید.

17. یک فیلم عاشقانه تماشا کنید.

با کمی جست و جو می توانید فیلم های عاشقانه زیبایی را پیدا کرده و آن را با یکدیگر مشاهده کنید. فیلم های عاشقانه باعث می شود رابطه شما نیز به یکدیگر نزدیک تر شود.

18.با هم اتاق رنگ کنید.

اگرچه ممکن است انجام این کار خسته کننده به نظر برسد، اما رنگ آمیزی اتاق می تواند واقعاً آرامش بخش باشد. گوش دادن به موسیقی عالی و رنگ آمیزی اتاق می تواند باعث نزدیکی شما به یکدیگر شود.

19. گوشی خود را کنار بگذارید| کارهای عاشقانه دوران نامزدی نی نی سایت

هنگامی که کنار هم هستید سعی کنید از گوشی همراه استفاده نکنید، این باعث می شود به یکدیگر نزدیک تر شود و زمان بیش تری را با کیفیت بهتر کنار هم بگذرانید.

20. باهم برقصید

یک آهنگ آرام گذاشته و سعی کنید باهم برقصید، رقص باعث نزدیکی شما به یکدیگر می شود و علاوه بر نزدیکی فیزیکی باعث افزایش عشق میان شما نیز می شود.

21. یکدیگر را ماساژ دهید

به نوبت یکدیگر را ماساژ دهید. می توانید این کار را هنگام دیدن یک فیلم در رختخواب یا در حالی که به موسیقی آرامش بخش گوش می دهید انجام دهید. لمس فیزیکی آرامش‌بخش و رمانتیک خواهد بود.

22.شریک زندگی خود را به کنسرت ببرید.

به او اجازه ندهید از قبل بدانند که شما برای گروه موسیقی مورد علاقه او بلیط گرفته اید. فقط آن شب برنامه های دیگری نریزید و به او بگویید که قرار است باهم بیرون بروید و در لحظات آخر به او بگویید که چه برنامه ای داشته اید. البته این در صورتی مفید خواهد بود که همسرتان از سوپرایز استقبال کند.

منبع : 22 کارهای عاشقانه دوران نامزدی 

بازنشر(Cite this article as):
دکتر ندا. تاپ نیوز: 22 کارهای عاشقانه دوران نامزدی. آخرین ویرایش: جولای 4, 2022. https://psychology.e-teb.com/?post_type=post&p=10376

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *