مرکز مشاوره قیطریه + خدمات تخصصی با کیفیت بالا

نوشته شده برای at جولای 1, 2023
146 0

 

مرکز مشاوره قیطریه برگزیده جشنواره مراجع‌محوری سال و جزو دفاتر برتر کانون مشاوران ایران، دارنده ایزو ۹۰۰۵ در زمینه ارائه خدمات و رضایتمندی مشتری است. این مرکز با تیم حرفه‌ای خود در زمینه‌های مشاوره خانواده، مشاوره پیش از ازدواج، تحصیلی، شغلی، فردی، روانپزشکی و نوروتراپی توانسته است بالاترین سطح کیفیت و رضایت از خدمات را در ایران ارائه دهد.

مرکز تخصصی ستاره این افتخار را داشته است که طی سال های متوالی برگزیده اجلاس سراسری رضایتمندی مراجع، رضایتمندی در جهت اعتلای فرهنگی، جشواره ملی ۱۰۰واحد مشتری مدار، اجلاس مدیران ارزش آفرین و مدیران ارزش آفرین در تحول و توسعه کسب و کارهای ایران باشد.

خدمات مرکز قیطریه

خدمات مرکز مشاوره قیطریه به‌صورت تخصصی و با استفاده از جدیدترین دانش روز صورت می‌گیرد. این خدمات شامل ۵ مورد زیر است که به‌صورت تخصصی ارائه می‌شود:

  1. خدمات تخصصی خانواده‌درمانی به‌منظور حل مشکلات میان زوجین، والدین و فرزندان، خانواده همسر و امور جنسی

  2. خدمات تخصصی ازدواج به‌منظور انتخاب صحیح همسر آینده، آموزش‌های آماده‌سازی برای زندگی مشترک و تست‌های تخصصی بالینی و شخصیت‌شناسی

  3. خدمات تخصص فردی به‌منظور رشد فردی و درمان اختلالات افسردگی، اضطراب، وسواس و غیره به‌صورت دارودرمانی و روش‌های بدون دارو شامل: لورتا، نوروفیدبک، تی دی سی اس، ریهاکام، کنتب و غیره

  4. خدمات تخصصی مشاوره تحصیلی و استعدادیابی تحصیلی شامل تشخیص رشته مرتبط بااستعداد و علاقه با جدیدترین دستگاه‌ها و تست‌های روز دنیا برای اولین‌بار در ایران

  5. خدمات نوروتراپی و توانمندسازی شامل درمان اختلالات و مشکلات عدم توجه و تمرکز و بهبود حافظه

جوایز و افتخارات مرکز مشاوره ستاره ایرانیان با سه شعبه در تهران

مرکز مشاوره ستاره ایرانیان یکی از برترین مراکز در زمینه‌های مشتری‌مداری، توسعه کسب‌وکار و مدیریت است. برخی از جوایز و افتخارات مرکز مشاوره ستاره ایرانیان شامل موارد زیر است:

برگزیده پنجمین اجلاس سراسری رضایتمندی مراجع با رویکرد نقش مدیران اقتصادی

مرکز مشاوره قیطریه

تندیس اجلاس سراسری رضایتمندی در جهت اعتلای فرهنگی

مرکز مشاوره قیطریه
تندیس جشواره ملی ۱۰۰ واحد مشتری مدار

مرکز مشاوره قیطریه

تقدیرنامه اجلاس سراسری مدیران ارزش آفرین

مرکز مشاوره قیطریه

یکصد برند ملی با رویکرد مسئولیت اجتماعی ۱۴۰۲

مرکز مشاوره قیطریه

همایش مدیران ارزش آفرین در تحول و توسعه کسب و کارهای ایران

مرکز مشاوره قیطریه

معرفی بخشی از تیم مشاوره مرکز مشاوره قیطریه

مرکز مشاوره ستاره ایرانیان با ۵۶ مشاور، روانشناس، استاد دانشگاه و متخصص با بیش از ۱۵ سال سابقه مشغول به کار می باشد، در ادامه بخشی از تیم درمانی مرکز تخصصی ستاره ذکر شده است:

دکتر کمال آزمندیان

روانپزشک با بیش از ۲۰ سال سابقه کار تخصصی در زمینه درمان افسردگی، اضطراب، وسواس فکری و غیره و مدیریت بخش روانپزشکی بیمارستان عرفان نیایش و روانپزشک سه شعبه مرکز مشاوره ستاره ایرانیان را در کارنامه خود دارند.

*بعد از جلسه روانشناسی و با تشخیص مشاور جهت دارو درمانی به ایشان ارجاع داده می شود.

دکتر یاسر دادخواه

دکترا اعصاب و روان شناختی و درمانگر در زمینه های فردی، پیش از ازدواج و مشکلات عدم تمرکز، اضطراب و افسردگی و کودک و نوجوان با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در زمینه درمان و مدیریت کلینیک را در کارنامه خود در دارند.

دکتر طاهری

دکترای تخصصی روانشناسی و دانش آموخته ممتاز دانشگاه علامه طباطبایی با بیش از ۱۵ سال سابقه کار در مرکز مشاوره ستاره ایرانیان در زمینه خانواده درمانی، مشاوره ازدواج و درمانگر CBT در درمان افسردگی و اضطراب و مشاوره کودک و نوجوان را در کارنامه خود دارند.

دکتر نظری

دکترای تخصص روانشناسی و مدرس دانشگاه در زمینه مشاوره خانواده، پیش از ازدواج و درمان فردی و مشاوره کودک و نوجوان را در کارنامه تخصص خود دارند.

دکتر کمالی

دکترای تخصصی تربیتی و دارای پست های مدیریتی سازمانی و مشاوره در زمینه خانواده درمانی و حل تعارضیات زناشویی را در کارنامه خود دارند.

دکتر فیضی خواه

دکترای تخصص روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی و بیش از ۲۰ سال تدریس در دانشگاه ها و درمانگر در زمینه های خانواده و پیش از ازدواج، درمان خیانت و مشکلات میان زوجین را در کارنامه خود دارد.

جناب آقای حامد فریاد

روانکاو، هیپنوتراپ و درمانگر با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در روانکاوی و درمان اختلالات را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

جناب آقای محسن دادخواه

کارشناسی ارشد با بیش از ۱۰ سال سابقه در درمان کودک و نوجوان و مشاوره پیش از ازدواج و پژوهشگر برگزیده کشور در سال های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۳ و ۱۳۹۹ می باشد.

سرکار خانم کبیری

کارشناسی ارشد مشاوره جنسی در زمینه های خانواده و فردی به صورت تلفنی و حضوری را در کارنامه خود دارند.

سرکار خانم سهرابی

روانشناس و درمانگر در زمینه مشاوره ازدواج و خانواده درمانی و برگزاری کارگاه های درمانی را در کارنامه خود دارند.

 

 چرا مرکز مشاوره قیطریه انتخاب کنیم؟

انتخاب مرکز مشاوره و روانشناس قیطریه انگیزه ها و دلایل مختلفی می تواند داشته باشد که برخی از مهم ترین آن ها شامل موارد زیر است:

۱-خدمات تخصصی. مشاوران و روانشناسان این مرکر دوره های لازم را در زمینه های مختلف دیده اند و تخصص بالایی دارند.

۲-استفاده از روانشناسان متخصص و ماهر. مشاوران در این مرکز دکتر، استاد دانشگاه و دارای بیش از ۱۵ سال سابقه کار می باشند.

۳-خدمات و پشتیبانی. با تماس با مرکز می توانید نظرات و پیشنهادهای خود را انتقال دهید.

۴-سابقه درخشان. مرکز ستاره موفق بوده است که برگزیده جشنواره مشتری مداری در سال های پیاپی باشد.

۵-به روز بودن خدمات. مرکز ستاره ایرانیان از به روز ترین خدمات برای اولین بار در ایران استفاده می کند تا کم ترین عوارض و بیش ترین تاثیر را در درمان داشته باشد.

مرکز مشاوره ستاره ایرانیان در زمینه‌های خانواده، کودک، تحصیلی، شغلی، درمان اختلالات، زوج‌درمانی، پیش از ازدواج، اعتیاد و مسائل دیگر خدمات تخصصی را به‌صورت تلفنی، حضوری و آنلاین ارائه می‌دهد. هدف مرکز ستاره این است که مشاوره برای همه ممکن شود؛ بنابراین علاوه بر خدمات تلفنی و آنلاین امکان انجام تست‌های روان‌شناختی خود را نیز به‌صورت آنلاین فراهم ساخته است. این تست ها در زمینه های مشاوره ازدواج،

از چه طریقی می توانم وقت مشاوره اخذ کنم؟

مرکز ستاره ایرانیان در سه شعبه در تهران امکان دسترسی را بسیار آسان کرده است. برای تماس با شعبه قیطریه می توانید از طریق شماره تماس ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ جهت رزو وقت اقدام کنید. ساعت کار مرکز از ساعت ۹ صبح تا ۲۳ می باشد.

افتخار ما این است که سالها با خدمات تخصصی خود به بهترین ها خدمات رسانی کرده ایم.

جاهای دیدنی قیطریه

اولین مکان‌های تفریحی این منطقه تپه قیطریه است، که جزو شناخته ترین مناطق بوده و قدمت زیادی دارد. این تپه از سمت شمال به خیابان قیطریه، از جنوب به خیابان دهقان و از شرق به بولوار کاوه اتصال داشته و متاسفانه به دلیل ساخت و ساز های سال های اخیر آسیب زیادی دیده است.

بهترین خیابان قیطریه

محله قیطریه از خیابان های لوکس و جذاب تهران می باشد. می توان گفت که بولوار اندرزگو،خیابان شریعتی، خیابان قیطری، هبولوار کاوه و بولوار صبا جزو بهترین و لوکس ترین خیابان های قیطریه می باشند و شهرت زیادی دارند. منطقه خوش آب ‌و هوای قیطریه، مکانی بسیار مناسب برای گذراندن وقت فراهم کرده است و کافه های آن (کافه فانتینو، لمنز، کافه کمپانی، کافه بلاژیو، کافه سولیس) همگی جزو کافه های پرطرفدار تهران می باشند.

منبع : مرکز مشاوره قیطریه + خدمات تخصصی با کیفیت بالا

بازنشر(Cite this article as):
دکتر ندا. تاپ نیوز: مرکز مشاوره قیطریه + خدمات تخصصی با کیفیت بالا. آخرین ویرایش: جولای 1, 2023. https://psychology.e-teb.com/?post_type=post&p=13221

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *